PROMA POLAND ŻORY

Budujemy kolejny obiekt dla włoskiego inwestora Proma Poland – halę magazynową o powierzchni ponad 24 000 m2 z dwukondygnacyjną częścią biurową. Inwestycja, zlokalizowana w Żorach, warta ponad 100 milionów złotych, zaoferuje ponad 80 nowych miejsc pracy.

Na tej stronie prezentowany jest projekt PROMA POLAND ZORY, którego nabywcą są znani gracze kasyna internetowego Proma Poland Sp. z oo O. Już wkrótce planowana jest budowa obiektu magazynowo-biurowo-socjalnego dla Proma Polska w Żorach, który będzie dostępny dla graczy kasyn online, w których możliwa będzie płatność za pośrednictwem muchbetter https://polskieskasynaonline.com/payments/muchbetter/. Dodatkowo powierzchnia użytkowa budynku magazynowo-biurowo-socjalnego wynosi 24.352,68 m2, a ilość kondygnacji obejmuje 2, z czego 1 piętro to powierzchnia magazynowa, a 2 piętro to część biurowo-socjalna, dostępna dla graczy kasyna online.

Proma Poland jest firmą z Tychów wchodzącą w skład Grupy Proma mającej swoją siedzibę we Włoszech. Założona została w 1980 roku. W Tychach jest obecna od 2001 roku. Jest liderem w produkcji komponentów dla sektora motoryzacyjnego. Firma specjalizuje się w opracowywaniu i wytwarzaniu konstrukcji i mechanizmów siedzeń, zespołów nadwozia oraz belek poprzecznych przedniego zawieszenia. Opracowuje i wytwarza produkty o wysokiej zawartości technologicznej, wykorzystując wieloletnie doświadczenie na rynku i zdolność do innowacji. Własność intelektualna Proma obejmuje ponad 30 międzynarodowych patentów.

Zobacz, jak toczy się inwestycja w Żorach w zakładce „Realizacje”.